Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

IV RODZINNY PIKNIK TRZEŹWOŚCIOWY "RAZEM ŁATWIEJ"

 września Medyk po raz kolejny wspierał swoją obecnością piknik rodzinny w parafii Błogosławionych Męczenników w Siedlcach.Promując zdrowy styl życia poprzez naukę higieny jamy ustnej i umiejętność udzielania I pomocy dołożyliśmy kolejną "cegiełkę" do zachęcania społeczności lokalnej do życia wolnego od nałogów. 

View the embedded image gallery online at:
http://www.ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId45d1cfea71

NASZE WARSZTATY Z FORM TERAPII ZAJĘCIOWEJ WZBUDZIŁY OGROMNE ZAINTERESOWANIE

W dniu 6 września br. zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty pt. ”Decupage jako forma terapii zajęciowej”. Szkolenie miało na celu promocję kierunku kształcenia oraz przybliżenie specyfiki pracy terapeuty zajęciowego. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wykazywali się w twórczej pracy. Wszyscy otrzymali certyfikaty oraz materiały promocyjne naszego Centrum. Dziękujemy pani terapeutce Dorocie Kowalczyk za tak ciekawe zajęcia. ZAPRASZAMY DO MEDYKA NA KIERUNEK TERAPEUTA ZAJĘCIOWY – OSTATNI DZWONEK W REKRUTACJI!  

View the embedded image gallery online at:
http://www.ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId89a5f63a4b

MEDYK DLA OSÓB CHORYCH NA ALZHEIMERA

We wrześniu obchodzimy Światowy Miesiąc Choroby Alzheimera. Najnowsze badania wykazały, że co 3 sekundy na świecie ujawnia się osoba z tym rodzajem demencji. W związku z kampanią, mającą na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat tej choroby i jej skutków dla chorego oraz jego rodziny, Dom Pomocy Społecznej dla osób z chorobą Alzheimera w Ptaszkach 5 września 2018 roku zorganizował po raz 18 piknik ,,Radość w Ptaszkach”. Społeczność naszej szkoły jak co roku uczestniczyła w tym spotkaniu. Słuchacze kierunków Technik Masażysta i Opiekun Medyczny wraz z opiekunami mieli okazję do integracji zarówno z osobami chorymi i niepełnosprawnymi jak i ich opiekunami. Poznaliśmy podopiecznych i opiekunów z pokrewnych placówek. Mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności wykonując masaże, pomagając pensjonariuszom i wspólnie się bawiąc. Gościem specjalnym pikniku w Ptaszkach była znana dziennikarka telewizyjna Pani Marta Manowska. To był udany dzień. Do zobaczenia za rok! 

View the embedded image gallery online at:
http://www.ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeIdb332badd80

ROZPOCZĘLIŚMY KOLEJNY ROK SZKOLNY

W dniu 3 września 2018 r. odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Urszula Łukasiewicz przywitała serdecznymi słowami wszystkich obecnych i podziękowała za tak duże zainteresowanie kształceniem w MEDYKU. W swoim wystąpieniu podkreśliła, że będzie to rok samych korzyści wynikających z realizacji projektu unijnego. Wspomniała, że nauczyciele ciągle się doskonalą, co przekłada się na jakość kształcenia w tej szkole. W tym roku pani dr Beata Łaziuk oraz mgr Halina Grzeszczuk uzyskały kolejny stopień awansu zawodowego, a wręczone przez Samorząd Szkolny kwiaty były wyrazem uznania. WITAMY SERDECZNIE W MEDYKU! 

View the embedded image gallery online at:
http://www.ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId2313c391ad

EKIPA MASUJĄCA Z MEDYKA NA 9. BIEGU JACKA

W niedzielę 26 sierpnia już po raz kolejny wzięliśmy udział w sportowym wydarzeniu naszego miasta. 9 Bieg Jacka to impreza, której celem jest upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu , a także promocja aktywności fizycznej wśród mieszkańców Siedlec i okolic. To propozycja alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Dlatego też, nie mogło tam zabraknąć słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach. Masaże przedstartowy oraz powysiłkowy oferowany przez nas uczestnikom wydarzenia cieszyły się ogromnym powodzeniem. Słowa uznania oraz podziękowania za wykonany masaż sprawiły nam ogromną radość. Polecamy naszych masażystów pracodawcom. MEDYK TO GWARANCJA JAKOŚCI !

Dane teleadresowe

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

adres:
ul. Młynarska 17 
08-110 Siedlce


tel.: 25 644 78 17
fax: 25 644 78 14


e-mail: 
sekretariat@ckziu.siedlce.pl

Godziny pracy sekretariatu:

Poniedziałek: 8.00 – 16.00

Wtorek: 8.00 – 17.00

Środa: 8.00 – 17.00

Czwartek: 8.00 – 17.00

Piątek: 8.00 – 18.00

Sobota: 8.00 – 16.00 (zjazdowe)

Szkoła prowadzi wynajem sali gimnastycznej, sal wykładowych i pracowni zawodowych na szkolenia, konferencje i egzaminy zawodowe


znak2

checklist2

logo mazowsze
poczta